Home page > Aktuality > XXVIII. Sportovní hry náčelníka Vojenské policie

XXVIII. Sportovní hry náčelníka Vojenské policie

Na začátku září se mezi sebou na Sportovních hrách náčelníka Vojenské policie utkali sportovci ze všech velitelství VP. Naši reprezentanti letošní hry vyhráli.

Ve dnech 7. - 8. září 2021 se v Olomouci konaly XXVIII. Sportovní hry náčelníka Vojenské policie. Ve dvou dnech se soutěžilo v disciplínách policejní víceboj, střelba, běh, plážový volejbal, nohejbal, tenis a malá kopaná.

Velký úspěch zaznamenali naši reprezentanti ve střelbě, když brali první, druhé i třetí místo v jednotlivcích a v celkovém pořadí družstev tak zvítězili. Dalšího úspěchu se dočkala nadrotmistryně Pavlína Kolářová, která se v policejním víceboji umístila na prvním místě mezi ženami. Naši taktéž zabodovali v plážovém volejbale, kde se umístili na prvním místě.

Sportovci z našeho velitelství letos na hrách zvítězili, druhou příčku vybojovali soutěžící z Velitelství Vojenské policie Olomouc, a na třetím místě se umísto Velitelství ochranné služby Praha.